Порядок денний конференції.

Була проведена конференція з порядком денним " Про підсумки розвитку дошкільної та загальної середньої освіти в 2015/2016 навчальному році та пріорітетні завдання розвитку освітньої галузі на 2016/2017 навчальний рік". Доповідь начальника управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Вільховецької сільської ради Габор Михайла Михайловича.

В обговоренні доповіді взяли участь:

Заступник директора з навчально виховної роботи Вільховецької ЗОШ І-ІІІст. Зеленчук Т.П. - Підсумки моніторингу, ДПА та ЗНО Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ст. 2015-2016рр..

Заступник директора з виховної роботи Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. Геревич М.П. - Про підсумки виховної роботи за 2015-2016 рр. і перспективи вдосконалення виховної роботи. Патріотичне виховання.

Голова методичного об’єднання вчителів початкових класів обнднанох територіальної громади Бенца Г.І. - Про нову концепцію початкової школи.

Та  завідувач дитячого навчального закладу с. Добрянське Дочинець О.А. - Про підсумки роботи в ДНЗ за 2015-2016 н.р.

Підсумки проведення роботи навчальних закладів ОТГ підвів голова громади Цірик М.М.