СТАТИСТИКА: протягом лютого у Вільховецькій громаді народилося 6-ро малюків, 12 осіб померло, укладено 4 шлюби.

Фото без описуПопри війну в Україні, у Вільховецькій громаді триває життя: народжуються малюки, укладаються шлюби.

В лютому місяці у нашій громаді народилося 6 немовлят, - про це повідомила нас Віра Біланич адміністраторка ЦНАП.

Троє дівчаток і троє хлопчиків. Найбільше наше побажання - це щоб небо було мирним над ними, а дитинство  -  безтурботним.

В лютому було багато втрат - померо 12 осіб переважно похилого віку. Співчуваємо рідним та віримо, що Бог лікуватиме ваші зболені серця.

У лютому 4 нових сімей розпочали своє спільне подружнє життя! Бажаємо вам порозуміння, взаємоповаги та відданого кохання!