СТАТИСТИКА: про народжуваність, смертність та правопорушення у Вільховецькій громаді

Фото без описуЗа червень місяць у вільховецькій громаді народилося 11 малюків. Серед них 2 Марки і одна Домініка.

За червень місяць маємо негативний показник приросту населення -1. Загалом по громаді померло 12 осіб здебільшого літнього віку. Серед них і чоловік, який загинув внаслідок ДТП. Приносимо свої співчуття рідним. Нехай світла пам'ять про рідних буде втіхою у ці складні хвилини життя.

Протягом місяця створился 4 нові сім'ї, з чим щиро вітаємо та бажаємо нехай час подружнього життя буде наповнений любов'ю та злагодою.

Новини від поліцейського офіцера Вільховецької громади:

Протягом місяця відкриті 2 кримінальні провадження щодо нанесення тілесних ушкоджень.

Трапилися 2 ДТП, одна з яких - смертельна.

Складено 11 адмінпротоколів, зокрема щодо насильства в сім'ї, розпивання алкогольних напоїв та знаходження у стані алкогольного сп'яніння.