ВІЛЬХОВЕЦЬКА ГРОМАДА подалася на ТЕЛЕПРОЄКТ «НАША ГРОМАДА” від ICTV та СТБ, аби гуртом побудувати “АКВАПАРК В СЕРЕДСІЛЛІ”

Фото без описуВІЛЬХОВЕЦЬКА ГРОМАДА подалася на ТЕЛЕПРОЄКТ ????«НАША ГРОМАДА” від ICTV та СТБ, аби гуртом побудувати “АКВАПАРК В СЕРЕДСІЛЛІ”????

І РАЗОМ з ВАМИ нам вдасться це зробити!

????З 10 травня по 31 травня відбувається етап інтернет-голосування.

ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЄКТ І МИ РАЗОМ ПРОВЕДЕМО НЕЗАБУТНЄ ЛІТО!!!?????????????????????

????Для цього потрібно:????

????Зареєструватися на сайті телепроєкта “НАША ГРОМАДА” за допомогою електронної пошти, чи Facebook-акаунта

????Знайти громаду “Вільховецька громада” з проєктом “Аквапарк в середсіллі”(Закарпаття/Розділ Туризм).

????Натисніть кнопку «Проголосувати» ????????

МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!????????????

І ПАМ’ЯТАЙТЕ ВАШ ГОЛОС ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ ДЛЯ НАШОЇ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ????????????, адже

У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.

Реалізуємо АКВАПАРК В СЕРЕДСІЛЛІ?