У Вільховецькій громаді відзначили День Перемоги над фашизмом (фоторепортаж)

Фото без описуБагато з тих, хто брали участь у Великій вітчизняній війні, нашої громади, вже відійшли у вічність. Проте, ми пам'ятаємо їх подвиг ціною в життя. Коли вони, в прямому сенсі слова, своїми спинами закривали нашу землю, країну, свої родини, аби ми сьогодні вільно ходили під небом.

Мир дався нам ціною численних втрат, скорботних сліз та розбитих долей, проте, страшно навіть уявити, що було б, якби не вони...

Сьогодні у нашій громаді залишився лише один живий свідок -  ветеран війни - 97-річний Іван Михайлович Калинюк, який був не тільки очевидцем, але і учасником бойових дій. Представники органів місцевого самоврядування відвідали Івана Михайловича та привітали зі святом.

У суботу 8 травня, відбулося покладання квітів та вшанування всіх полеглих біля пам'ятників воїнам-визволителям у селах Вільхівці, Добрянське та Вільхівці-Лази.