СТАТИСТИКА: за лютий у Вільховецькій громаді 8 шлюбів, 8 смертей та 12 малюків з'явилося на світ.

Фото без описуВ лютому місяці у Вільховецькій громаді народилося 12 немовлят, - про це повідомила нас Віра Біланич адміністраторка ЦНАП.

Вдвічі переважають хлопчики: 8 хлопчиків та 4 дівчинки.

Нехай малюки ростуть здорові та радують своїм лепетом всіх навколо!

З приводу втрат лютий видався важким - померо 8 осіб. Вістка про смерть двох молодих жінок сколихнула наш край: одна віком 35 років - не витримало серце, інша  - 23 роки - смерть настала під час пологів.

Співчуваємо рідним та віримо, що Бог лікуватиме ваші зболені серця.

У лютому 8 нових сімей розпочали своє спільне подружнє життя! Бажаємо вам порозуміння, взаємоповаги та любові, що все покриває!

За місяць відкрито 1 кримінальне провадження і жодної дорожньо-транспортної пригоди, - повідомив поліцейський офіцер Вільховецької громади - Василь Феденець.