Список платників податків Вільховецької громади, кому списано податковий борг!

10.12.2020 року набрав чинності Закон України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі –Закон № 1072).

СПИСОК ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ВІЛЬХОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ, КОМУ СПИСАНО ПОДАТКОВИЙ БОРГ

Штрафні санкції та пеня списані за умов, що:

- основна частина податкового боргу (без штрафних санкцій, пені, крім несплачених процентів за користування розстроченням/відстроченням) погашена платником податків грошовими коштами;

- це погашення здійснене протягом шести місяців з дня набрання чинності  Закону № 1072 (тобто з 10 грудня 2020 року до 09 червня 2021 року включно);

- за умови, що платник податків забезпечує своєчасну і у повному обсязі сплату поточних податкових зобов’язань із загальнодержавних та місцевих податків.

У разі повної сплати платником податків суми податкового боргу з основного платежу у визначений пунктом 23 підрозділу 10 розділу ХХ  ПКУ строк, штрафні санкції не застосовуються, а пеня не нараховується.