Результати конкурсу на зайняття вакантних посад до Вільховецького інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 09.02.2021 15:52

6 січня відбулося засідання конкурсної комісії Вільховецької сільської ради

для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад педагогічних  працівників

комунальної  установи «Вільховецький інклюзивно-ресурсний центр».

За результатами конкурсу вирішено призначити на посади:

1. Вчителя  лікувальної  фізкультури комунальної  установи «Вільховецький інклюзивно-ресурсний центр»- Немеша Василя Володимировича  1997  року  народження, громадянина України, освіта  вища. У 2018  році  закінчив Приватний  вищий  навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», здобув кваліфікацію ступінь вищої освіти бакалавр.
  2. Практичного психолога комунальної  установи «Вільховецький інклюзивно-ресурсний центр» Вінтун Діану Василівну 1999 року народження, громадянку України, освіта базова вища. У 2020 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, здобула кваліфікацію ступінь базової вищої освіти- бакалавр. Напрям підготовки «Спеціальна освіта». Професійна кваліфікація бакалавр  «Дефектолог, спеціальний психолог». З 2019 по 2020 рр. працювала вчителем-логопедом в ЗДО № 31 м. Львів.