СТАТИСТИКА: за січень у Вільховецькій громаді 9 шлюбів, а показник народжуваності вищий за смертність на 1 людину

За перший місяць 2021 року у Вільховецькій громаді народилося 13 немовлят: 7 дівчаток і 6 хлопчиків. Незвичайне, біблійне ім'я дали батьки малюку, назвавши його Натан, що значить подарований Богом.

Людські втрати нашої громади за місяць склали - 12 осіб: 4-ро чоловік і 8-ро жінок. Висловлюємо співчуття рідним, нехай час лікує і лише світлі спогади про рідних людей залишаються.

У січні 9 нових сімей розпочали своє спільне подружнє життя! Нехай життєва дорога буде легкою, а справжнє кохання надихає. Бажаємо порозуміння і злагоди нашим молодятам!

За місяць відкрито 5 кримінальних проваджень: 2 крадіжки ще не розкриті, щодо 3-х тілесних ушкоджень прийняті відповідні процесуальні рішення.

- За місяць у громаді не зафіксовано жодної дорожньо-транспортної пригоди, - повідомив поліцейський офіцер Вільховецької громади - Василь Феденець.