СТАТИСТИКА: серпень був бідним на весілля, проте багатим на народження хлопчиків.

Дата: 31.08.2020 16:58

У серпні у Вільховецькій громаді народилося 15 немовлят. Хлопчиків  знову вдвічі більше, ніж дівчаток: 10 хлопчиків і 5 дівчаток.

Серед незвичайних імен, якими батьки назвали своїх дітей: Єлизавета, Матвій, Аміна, Давид та Нікіта.

До жалю, не обійшлося цього місяця і без втрат. Померло 13 осіб: 6 жінок і 7 чоловіків. Серед померлих здебільшого старожили, проте 5 осіб померли не досягнувши 60-річного рубежу. Приносимо свої щирі співчуття родинам померлих...

Серпень був не багатим на весілля - одне. Тож, щиро  вітаємо молоду пару, нехай  любов і довіра панують у вашій сім'ї!