ЦНАП-ІНФО: Вам виповнилося 25 або 45 років, а  Ви забули вклеїти фото у паспорт -  прострочили, або ж паспорт непридатний для вклеювання фото. Що робити? (ВІДЕО)

В такому випадку вам потрібно виготовити новий паспорт громадянина України у формі ID-картки. Якщо ви житель Вільховецької громади, зробити це ви можете  у Вільховецькому

ЦНАПі.

Фото без описуДля цього необхідно подати наступний пакет документів:

- свідоцтво про народження;

- ідентифікаційний код, або документ з податкової, який підтверджує відмову від ідентифікаційного кода;

- паспорт, який вилучатиметься;

- відомості про шлюб, якщо такі є (свідоцтво про одруження, чи розлучення, або рішення суду про розлучення, або ж свідоцтво про смерть чоловіка чи жінки).

- квитанція про сплату державного мита.

Всі документи подаються в оригіналі!

Вартість виготовлення ID-картки становить 345 грн. виготовляється протягом 20 робочих днів.

Термінове виготовлення ID-картки обійдеться у 471 гривню.

Якщо у вас виникли додаткові питання,  ви можете звернутися за консультацією до працівників  ЦНАПу.

Ця послуга у Вільховецькому ЦНАПі надається виключно для жителів Вільховецької громади.