ЦНАП-ІНФО: Вам виповнилося 25 або 45 років -  час міняти фотокартку у Вашому українському паспорті старого зразка. Таку послугу ви можете отримати у ЦНАПі (ВІДЕО)

Почнемо з того, що вклеювати нову фотокартку у паспорті старого зразка потрібно  у 25 та 45 років. Зробити це можна протягом одного місяця після дня народження.

Послугу вклеювання фото здійснюють у п’ятиденний термін  і роблять це безкоштовно!

Необхідні документи:

• заява про вклеювання фотокартки;

• паспорт громадянина України зразка 1994 року;

• дві нових фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

Однак, якщо ви прострочили вклеювання фото в український паспорт, або ж він містить дефекти і непридатний для подальшого використання, в такому випадку вам потрібно виготовити новий паспорт громадянина України у формі ID-картки. Якщо ви житель Вільховецької громади, зробити це ви можете  у Вільховецькому ЦНАПі.