Посилки здоров’я від “Карітас України” та ULEAD з Європою вже у Вільховецькій громаді

Днями до Вільховецької громади надійшли набори здоров’я в рамках благодійної акції від Програми ULEAD з Європою та КарітасУкраїни. Міжнародний благодійний фонд зголосився допомогти медикам країни у боротьбі проти Covid-19.

Для об’єднаних територіальних громад була створена можливість отримати захисні набори на безповоротній та безоплатній основі. Вільховецька громада отримала такий набір, вартістю 17612 грн, 9-го червня.

Набір містить такі захисні засоби:

1. Маски захисні

2. Рукавички нітрилові

3. Дезінфікуючий засіб для рук

4. Дезінфікуючий засіб для поверхонь/приміщень

5. Захисні костюми

6. Інфрачервоний безконтактний термометр

7. Захисні окуляри

8. Респіратор FFP3.

Засоби захисту будуть розповсюджені серед персоналу закладів Вільховецької громади.

Адміністрація Вільховецької об’єднаної територіальної громади щиро вдячна за співучасть “Карітас України” у боротьбі проти пандемії.