Завтра настає 2-й етап пом'якшення карантину. Що зміниться у житті українців?

Дата: 21.05.2020 11:41

Карантин продовжено знову - на цей раз  до 22 червня, однак із значними пом'якшеннями, адже з 22 травня настає другий етап пом’якшення карантину - так званий “адаптивний карантин”, а це значить, що дозволено проводити спортивні заходи без глядачів, відвідувати релігійні заходи із збереженням дистанції, запрацюють готелі, відновиться робота громадського транспорту (однак міжобласні перевезення заборонені). А З 25 травня має бути відновлена робота метрополітену, а також дитячих садків.

Нагадаємо, що всього буде 5 етапів пом’якшення карантину.

Це за умов, що епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу (не більше 12 на 100 тисяч населення), кількості тестувань (не менше 12 на 100 тисяч населення) та наповненості ліжкомісць (не більше 50%) в лікарнях.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що в Україні вже почалося зниження динаміки захворюваності.