75-та річниця перемоги, миру і свободи. У Вільховецькій ОТГ вшанували пам'ять полеглих у Другій Світовій війні.

9 травня   - в день перемоги, день миру та пам'яті, Україна відзначала 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Європі та закінчення Другої Світової війни. Попри те, що урочисті заходи були відмінені через пандемію, представники місцевого самоврядування Вільховецької сільської ради: перший заступник голови сільської ради Василь Цірик та начальник управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Михайло Габор, поклали квіти до пам'ятника та вшанували пам'ять тих хто віддав життя за боронення рідного краю!

Під час війни ціна свободи  була заплачена надто висока: матері втрачали синів, жінки чоловіків, а діти батьків. Тому ми низько схиляємо голови перед тими, хто не побоявся подивитися смерті в очі, аби ми жили вільними на рідній землі!