З 11 травня в Україні послабилися карантинні обмеження! Що дозволено робити?

З 11 травня в Україні послабилися карантинні обмеження! Але! Дотримуватися соціальної дистанції, носити захисні маски у громадських місцях, використовувати дезінфекцію потрібно й надалі!

Дозволено:

+ Парки, зони відпочинку

+ Спортивні і дитячі майданчики на відкритому просторі

+ Салони краси та перукарні

+ Послуги стоматолога

+ Торгівля непродовольчими товарами у магазинах і т.д.

Заборонено:

х Масові заходи

х Пересування груп більше 2 людей

х Перебування у громадських місцях без захисної маски

х Перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу

х Кінотеатри, театри

х Приміське, міжміське, міжобласне транспортне сполучення

х Регулярні авіа та залізничне сполучення і т.д.

Україна виходитиме із карантину поетапно.

1.  Зокрема, на першому етапі відкрилися парки, сквери, прибережні зони, частина об'єктів індустрії краси та кав'ярні з обслуговуванням на винос.

2. На другому етапі - дозволять роботу закладів громадського харчування з обслуговуванням на винос, готелів, відновлять навчання у випускних класах шкіл і підготовку до ЗНО.

3. Третій етап передбачає відкриття спортивних і дитячих майданчиків, ТРЦ (без розважальних і дитячих зон), кінотеатрів і театрів.

4. На четвертому - повноцінно запрацює метро і весь наземний громадський транспорт, ресторани, розважальні заклади, установи культури і освіти.

5. На п'ятому етапі знімуть всі обмеження повністю.