На стадіоні с. Вільхівці встановлена система штучного поливу футбольного поля (ВІДЕО).

Дата: 22.04.2020 09:43

На центральному стадіоні Вільховецької громади встановили систему штучного поливу, яка зрошує футбольне поле 3 рази на добу. Почергово, ряд за рядом,  до поливу трави включаються водомети, яких на полі  35 одиниць та 6 на розсаднику. Полив здійснюється розпиленням води під тиском її подачі для рівномірного зрошення покриття. Крім того, система поливу має періодичність поливу:

•  вранці о 8:00;

• на обід о 14:00;

• увечері о 19:00.

Система потужних дощових водометів створює ефект фонтанної феєрії, яким приємно насолоджуватися у теплі весняні дні.

Поле засіяне травою, яка вже починає проростати і за 2 тижні воно повністю повинно зазеленіти. Наразі залишається дообладнати поле навколо біговими доріжками, оновити глядацькі трибуни, добудувати вбиральні та розсадника вирощування запасної трави для заміни вибитих шматків дернини під час матчів.

Коли виросте трава і окріпне її коренева система на поле буде нанесена розмітка.

Президент Футбольного Клубу “Вільхівці” і голова Вільховецької громади Михайло Цірик каже, що у серпні планується проведення першого футбольного матчу на новому відбудованому полі, за умов, якщо коронавірус не внесе свої корективи.