Великодні продуктові кошики вже прямують до нужденних людей нашої громади!

Дата: 15.04.2020 12:00

Одинокі пенсіонери, одинокі люди з інвалідністю та малозабезпечені сім’ї Вільховецької громади отримають продуктові кошики до Пасхи.  До продуктового пакету входять найнеобхідніші продукти харчування, пасочка та, враховуючи епідеміологічну ситуацію у країні, захисна маска.

Сьогодні працівники Вільховецького управління соціального захисту, які  надають соціальні послуги "Догляд вдома", упакували 350 Великодніх продуктових кошиків  і до кінця тижня роздадуть їх нужденним людям.

Продукти придбані за підтримки місцевої влади,  підприємців та мережі продуктових магазинів АТБ.

Допомагати потребуючим людям - це прямий обов’язок кожного християнина, бо саме так вчить Біблія “Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем виявляється у піклуванні про вдів та сиріт, які знаходяться в скруті, та у збереженні себе самого чистим від лихого світу”. (Якова 1:27).