Вільховецька громада закупила медичне “обмундирування”: комбінезони, окуляри, щити та інші засоби захисту.

Дата: 14.04.2020 14:36

Вільховецька громада, черговий раз, закупила засоби захисту для медиків Вільховецького Центру первинної медико-санітарної допомоги,  працівників органів місцевого самоврядування та працівників оперативного штабу протидії COVID-19.

На цей раз, крім масок, рукавичок та бахіл закуплені медичні захисні комбінезони, багаторазові бахіли, пластикові окуляри та захисні прозорі щити для обличчя, які першими почали використовувати китайці, аби захиститися від зараження  вірусом COVID-19.

Голова Вільховецької громади, Михайло Цірик зазначив: “Для нас важливо, аби наші працівники, які  щодня знаходяться у контакті з людьми, та працюють задля попередження і ліквідації наслідків коранавірусу, були захищені. Бо від того, наскільки ми виконуємо правила захисту, залежить безпека здоров’я та навіть життя кожного жителя нашої громади”.