Вільховецький ІРЦ продовжує роботу в умовах карантину

Дата: 13.04.2020 18:43

Любі наші діти, шановні батьки та педагоги! Вільховецький ІРЦ продовжує роботу із застосуванням дистанційних технологій в умовах карантину.

Міністерство освіти і науки України надало розяснення щодо роботи інклюзивно-ресурсних центрів в умовах карантину. Нагалошуємо, що проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб, проведення очних психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг під час карантину не здійснюється . Надання методичної, консультативної допомоги та психолого-педагогічний супровід дітей, які отримують послуги в Вільховецькому ІРЦ здійснюється шляхом використання дистанційних технологій.

Для запису щодо проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб, ви можете скористатись сайтом https://ircenter.gov.ua  або звернутись за телефоном  +380(96) 814 34 02 (Світлана Василівна)

Ми разом працюємо на розвиток наших дітей!