Поліція, разом із медиками та працівниками Вільховецької сільської ради, перевірили дотримання 14-денної самоізоляції

Поліція, разом із медиками та працівниками Вільховецької сільської ради, перевірили дотримання 14-денної самоізоляції осіб, які повернулися з-за кордону.

Поліція діяла на основі списків осіб, які повернулися в Україну, наданих митною службою за останні дні та на основі заяв громадян, щодо порушення правил самоізоляції їхніми односельчанами.

За результатами перевірки, випадків порушення режиму самоізоляції на території Вільховецької громади не виявлено.

Фото без описуТому, щиро дякуємо нашим громадянам, які повернулися в Україну за те, що дотримуєтеся правил і не наражаєте інших жителів на небезбеку коронавірусної інфекції.

Жителі Вільховецької громади можуть повідомляти про порушення режиму самоізоляції на номер 102.