Результати конкурсу на зайняття вакантних посад до Вільховецького інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 14.02.2020 11:54

10 лютого відбувся конкурс на заміщення вакантних посад  педагогічних працівників комунальної установи « Вільховецький інклюзивно-ресурсний центр»: практичного  психолога, вчителя - логопеда, вчителя-дефектолога.

За результатами  проведеного іспиту та співбесід  конкурсанти були рекомендовані Конкурсною комісією Вільховецької сільської ради до призначення на наступні посади:

вчителя-логопеда   комунальної установи «Вільховецький інклюзивно-ресурсний центр» -  Габор Марину Василівну;

вчителя – дефектолога комунальної  установи «Вільховецький інклюзивно-ресурсний центр» - Дочинець Олександру Василівну;

практичного психолога    комунальної  установи «Вільховецький інклюзивно-ресурсний центр» - Грабову Марію Володимирівну.