У Вільховецькій громаді побудують 4 спортивні об’єкти

Здорове населення  - це фундамент успішності громади. Саме тому очільники Вільховецької громади дбають про те, аби жителі громади мали можливість і бажання займатися спортом. Розпочато 4 проекти по будівництву спортивних об’єктів:

Добрянський стадіон: проект та фото відведеної території

1. Реконструкція Вільховецького стадіону.

2. Реконструкція Добрянського стадіону.

3. Будівництво мультифункціонального майданчика в с. Раково.

4. Будівництво мультифункціонального майданчика в с. Вільхівчик.

Завдяки втіленню “Програми розвитку фізичної  культури та спорту Вільховецької ОТГ на 2020 рік” діти, молодь та всі бажаючі жителі громади зможуть займатися ігровими видами спорту: футболом, гандболом, волейболом, баскетболом, тенісом та легкою атлетикою. Стадіони будуть облаштовані професійними біговими доріжками, трибунами, роздягальнями, вбиральнями та сучасним полем із штучним поливом. Багатофункціональні майданчики матимуть штучне покриття.

Проект Вільхівчиківського мультифункціонального майданчика.

Нагадаємо, що у громаді нараховується понад 7 тис. активного населення для заняття спортом.

Зведені нові спортивні об’єкти дадуть можливість нашим громадянам розвивати здоровий спосіб життя, а також проводити змагання з різних видів спорту та культурно-масові заходи.

Вільховецький стадіон: проет і фото реалізації проету