Депутати затвердили бюджет Вільховецької громади на 2020 рік

24 грудня відбулася сесія Вільховецької сільської ради, де місцеві депутати прийняли рішення “Про сільський бюджет на 2020 р.”

Бюджет Вільховецької громади на 2020 рік складає 91 958 200 грн.

Загальний фонд: 87 358 200

Спеціальний фонд: 4 600 000 грн.

*Субвенція — це форма грошової допомоги місцевим бюджетам із державного, яка призначена для конкретно визначеної цілі, чи цілей.

*Базова дотація - спрямована на горизонтальне вирівнювання податкоспроможності територій.

Цьогоріч, крім утримання життєдіяльності громади, у бюджеті передбачено втілення наступних розвиткових проектів:

• Оснащення Центру культури, дозвілля та розвитку громади;

• Понад 5 млн. грн передбачено для розвитку дорожньої інфраструктури;

• 120 тис. грн виділено для виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт водозахисної дамби р. Тересва в районі стадіону з облаштуванням зони відпочинку в с. Вільхівці, Тячівського району, Закарпатської області.

• На благоустрій громади виділено 600 тис. грн.

• Реконструкція мультифункціональних майданчиків у с. Раково, Вільхівчик  та зведення стадіонів у с. Вільхівці та Добрянське обійдеться в 1 570 тис. грн.

• На завершення будівництва Вільхівчиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини виділено 150 тис. грн.

• На забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони передбачено 400 тис. грн.

• Для зведення нового навчального корпусу для навчання Вільховецько-Лазівських учнів виділено 2 млн. грн.

Темпи зростання дохідної частини Вільховецької ОТГ за 5 років в млн. грн.

2020 рік - це 5-й рік існування Вільховецької об’єднаної територіальної громади. Цьогоріч очікується 18 млн. грн. власних надходжень до місцевого бюджету.