Через кір та ГРВІ навчальні заклади Тячівського району призупиняють свою роботу до 1 лютого

Фото без описуЗасіданням державної надзвичайної протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації,  вирішено припинити навчальний процес в закладах освіти Тячівського району до 1 лютого включно.

В Тячівському районі склалася епідемічна ситуація через захворювання на кір та ГРВІ. З початку року на території району зареєстровано 102 випадки захворювання кором. Найбільше випадків зареєстровано в смт.Дубове, смт. Буштино, с. Лопухово, смт. Тересва, с. Терново, м.Тячів та с. Вільхівчик. Станом на 17 січня, 2019 року 1194 дитини шкільного віку хворіли респіраторними захворюваннями.

Шановні жителі громади, підтримуйте свій імунітет вітамінами та здоровим способом життя. Адже сильна імунна система - найкращий захист від вірусних хвороб.