Снігорозчищувальні роботи. За останню добу випала рекордна кількість снігу за зимовий період

У Вільховецькій громаді випала рекордна кількість снігу за цей зимовий період - понад 20 см. снігу за ніч 3 15 на 16 січня.

Внаслідок значних снігових опадів, хуртовини на автомобільних шляхах району утворились снігові перемети та ускладнився рух автомобільного транспорту.

З самого ранку на автодорогах Вільховецької громади працює снігоочисна техніка, аби забезпечити безпечний проїзд автомобілів.  Станом на 17 годину, 16 січня - розчищені всі центральні дороги сіл: Добрянська, Вільхівців, Вільхівці-Лазів, Ракова, Сасова, Вільхівчика, та наразі продовжуються снігорозчищувальні роботи окремих додаткових автомобільних доріг, - прозвітував заступник голови Вільховецької ОТГ та  спеціаліст відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства, Василь Поп.

Хмарна погода буде триматися до самого вечора. На зміну вранішньому дрібному снігові прийде дрібний дощ зі снігом. Що призведе до ожеледиці на дорогах, - повідомляє Синоптик.  Тому, будьте обережні та уважні на дорогах!