Вітаємо з Днем працівників органів ДРАЦСу!

Сьогодні, 18 грудня, свято працівників РАЦСу (Державної реєстрації актів цивільного стану). Це люди, які не просто надають адміністративні послуги, а й співпереживають найважливіші моменти нашого буття: народження, одруження, смерть.

У Вільховецькій ОТГ Віра Михайлівна Біланич - уповноважена з питань реєстрації актів цивільного стану. У своє професійне свято, вона розповіла нам про специфіку своєї роботи та  демографічні показники  Вільховецької громади.

За 2018 рік (станом на 18 грудня) у громаді зареєстровано:

• 65 шлюбів;

• жодного розлучення;

• 172 народження малюків;

• 123 смертей.

Приріст населення у 2018 році склав 0,4% (49 осіб) від загальної кількості жителів  - 13 437. Показник приросту населення за 2018 рік, у порівнянні з 2017 роком, збільшився у 5 разів -  це гарні новини для нашої громади.

У день професійного свята, бажаємо Вірі Михайлівні здоров'я, благополуччя, натхнення у її роботі і тільки позитивної статистичної динаміки. Нехай кількість зареєстрованих радісних подій  у багато разів перевищують сумні.