Учні Вільховецько-Лазівської школи відзначили День визволення Закарпаття від фашистських загарбників

Дата: 14.11.2018 12:15

Національно-патріотичне виховання школярів – один з важливих складників освітнього процесу школи. Відзначення пам'ятних дат, історичних реалій, видатних постатей, - входить у планування виховної роботи освітнього закладу.

З нагоди 74- річниці визволення Закарпаття від фашизму у Вільховецько-Лазівській ЗОШ І-ІІІ ступенів педагог-організатор Іванна Вікторівна Бібен,  разом з учнями 8 – Б класу підготувала літературно-музичну композицію «Добровольцям Закарпаття – учасникам другої світової війни присвячується».

Учні декламували поезії, співали пісні на воєнну тематику, розігрували сценки, хвилиною мовчання вшанували  полеглих під час війни. А на завершення заходу учні поклали до пам'ятної плити квіти шани, квіти вдячності, квіти пам'яті за щасливе сьогодення.

Заступник директора з виховної роботи  Чонка Т. В.