У Вільховецькому ЦНАПі вручили перший паспорт громадянина України у формі картки-ID

Дата: 06.11.2018 16:02

Вівторок, 6 листопада - ось і настав цей довгоочікуваний історичний момент, коли у Вільховецькому Центрі надання адміністративних послуг, було вручено перший паспорт  своєму власникові. Ним стала Анелія Меренич, яка змінювала прізвище і замовила термінову послугу вироблення українського паспорта.

Анелія задоволена, що змогла  так близько, за місцем проживання, замовити і отримати український паспорт у формі картки-ID.

“Без черг і взагалі без проблем” - зізнається дівчина.

І тільки працівники ЦНАПу знають, якої кропіткої праці коштує кожен готовий паспорт: це і збір документів, згідно установлених норм і їх детальна обробка та передача інформації. Аби не порушити процедуру,  вже кваліфіковані працівники, пройшли детальне навчання.

Вітаємо Івана Мандзюка та Василя Жуланова з першим результатом трудоємної роботи!