“Осінь у моєму селі” Вільхівці-Лази

Дата: 02.11.2018 11:46

“Осінь у моєму селі” - саме так назвали Свято врожаю  у Вільховецько-Лазівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Тут учні не просто готують осінні композиції, а творчо підходять до процесу: захищають свої роботи поетичними рядками та співанками, пишуть стінгазети, оздоблюють по-осінньому свої класи та розповідають про техніку виконання своїх робіт.

Загальношкільний захід відбувся  у рамках тижня біології. У святі взяли участь учні з 2 по 9-ті класи. Журі відібрали кращі роботи за номінаціями:

• індивідуальне виконання - переміг Тимофій Нестеренко з 3-А класу (класний керівник Марія Шафар);

• колективна робота серед молодших класів - перемогу здобув 4-Б клас (класний керівник Ганна Поп-Даш);

• колективна робота серед старших класів - найтворчіше виконали композицію 5-Б клас (класний керівник - Світлана Лавришин).

• У підсумку Свята врожаю, найкращих і найстаранніших, нагородили грамотами.