Умови обміну паспорта громадянина України

Фото без описуДля отримання паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, у разі обміну паспорта громадянина  України, потрібно надати наступні документи: паспорт, що підлягає обміну, документи, що підтверджують обставини, у зв’язку з якими паспорт підлягає обміну: зміна прізвища, непридатність паспорта для подальшого використання, зміна інформації внесеної до паспорту, виявлення помилки в інформації внесеної до паспорта, досягнення 25-ти, 45-річного віку особи, яка має паспорт зразка 1994 року (за бажанням). Також потрібно надати документи, що підтверджують сплату адміністративного збору та державного мита (реквізити надають  у Вільховецькому ЦНАПі), довідку про присвоєння реєстраційного номера платника податків, довідка про місце проживання, свідоцтво про народження дітей, про шлюб або розірвання шлюбу або рішення суду про розірвання шлюбу. Якщо змінено ім’я або прізвище, то повинно бути свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, або рішення суду. При зміні інформації в Українському паспорті закордонний паспорт потрібно здати в той же день (при наявності закордонного паспорта). Вартість заміни становить 279 грн., та термінового – 366 грн.