Умови отримання закордонного біометричного паспорта

Фото без описуДля отримання закордонного паспорта потрібні наступні документи:  паспорт громадянина України, колишній закордонний паспорт (при наявності), квитанція про надання адміністративної послуги та ідентифікаційний код.  Всі документи повинні бути в оригіналі. Послуга отримання закордонного паспорту у Вільховецькому ЦНАПі надається не тільки для громадян Вільховецької ОТГ, але і для всіх бажаючих громадян України. Вартість послуги становить  557, 32 грн., термінове вироблення біометричного закордонного  паспорту - 810,32 грн. Перевірити стан готовності закордонного біометричного паспорта можна на офіційному сайті Державної міграційної служби України у розділі «Перевірка стану оформлення закордонного паспорта».

Для того, аби отримати закордонний біометричний паспорт для дитини потрібно надати: свідоцтво про народження дитини, українські паспорти  батьків та ідентифікаційний код батька і матері, свідоцтво про шлюб батьків (якщо батьки розлучені, то свідоцтво про розлучення, або рішення суду). При потребі, до 12 років, потрібно надати фото дитини 10х15см., де 80 % площі фото повинно займати обличчя дитини. Явка обох батьків обов'язкова, тому що письмова заява-згода на виготовлення закордонного паспорта для дитини подається від імені обох батьків, в присутності працівника ЦНАП. Якщо явка одного з батьків не можлива, у зв'язку з життєвими обставинами (розлучення батьків і один з батьків не може з'явитися до ЦНАПу, смерть), то потрібно:  у випадку  розлучення батьків -  нотаріально завірена згода на виготовлення закордонного паспорта для дитини; у випадку смерті - заяву пише один з батьків та надає свідоцтво про смерть другого.