Тячівський район, Закарпатська область

ЦНАП Вільховецької ОТГ розпочав прийом документів на оформлення паспортів

Вже два тижні Вільховецький Центр надання адміністративних послуг приймає документи на виготовлення закордонних паспортів та паспортів громадянина України у формі картки. За цей час послугою скористалося біля 80-ти осіб. Раніше про таке жителі громади могли тільки мріяти. Найближчий паспортний стіл - у районі, туди поїхати, відстояти довгі черги - клопоту і коштів  вартувало. Сучасні ж ЦНАПи працюють для того, аби надати якісну послугу якомога наближено до споживача, 6 днів на тиждень і зменшити час простояний у черзі.

Голова Вільховецької ОТГ - Михайло Цірик розповів, що послуга з виготовлення паспортів стала можливою саме завдяки децентралізації влади: “Ми підписали угоду про співпрацю з Головним управлінням ДМС у Закарпатській області та затвердили регламент роботи, завдяки чому отримали дозвіл на надання послуг з виготовлення паспорта громадянина україни для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та ID-карток. Для забезпечення роботи було придбано необхідне обладнання: робоча станція вартістю біля 185 тис. грн. та телекомутаційне обладнання для організації конфіденційного зв’язку, - все коштом місцевого бюджету".

Іван Мандзюк - начальник ЦНАПу Вільховецької ОТГ розповів про паспортні послуги, які надає Вільховецький ЦНАП:

1. прийом документів на оформлення і видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм;

2. прийом документів на оформлення і видачу паспорта громадянина України  з безконтактним електронним носієм.

3. прийом документів на оформлення і видачу паспорта громадянина України  з безконтактним електронним носієм у разі:

• обміну паспорта громадянина України у зв’язку зі зміною інформації внесеної до паспорта;

• непридатності паспорта для подальшого використання;

• виявлення помилки в інформації внесеної до паспорта;

• отримання реєстраційного номера облікової картки платника податка з державного реєстру фізичних осіб - платників податків, або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням);

• закінчення дії паспорта, у зв’язку з втратою, або викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки);

• вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні  громадянином 25-ти, чи 45-річного віку.

Графік роботи  Вільховецького ЦНАПу

Понеділок

П'ятниця

Субота

8:20—16:20

8:20—20:00

8:20—16:20

8:20—15:00

Вся детальна інформація знаходиться на інформаційному стенді Вільховецького ЦНАПу.