ЦНАП Вільховецької ОТГ розпочав прийом документів на оформлення паспортів

Дата: 18.10.2018 15:09

Вже два тижні Вільховецький Центр надання адміністративних послуг приймає документи на виготовлення закордонних паспортів та паспортів громадянина України у формі картки. За цей час послугою скористалося біля 80-ти осіб. Раніше про таке жителі громади могли тільки мріяти. Найближчий паспортний стіл - у районі, туди поїхати, відстояти довгі черги - клопоту і коштів  вартувало. Сучасні ж ЦНАПи працюють для того, аби надати якісну послугу якомога наближено до споживача, 6 днів на тиждень і зменшити час простояний у черзі.

Голова Вільховецької ОТГ - Михайло Цірик розповів, що послуга з виготовлення паспортів стала можливою саме завдяки децентралізації влади: “Ми підписали угоду про співпрацю з Головним управлінням ДМС у Закарпатській області та затвердили регламент роботи, завдяки чому отримали дозвіл на надання послуг з виготовлення паспорта громадянина україни для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та ID-карток. Для забезпечення роботи було придбано необхідне обладнання: робоча станція вартістю біля 185 тис. грн. та телекомутаційне обладнання для організації конфіденційного зв’язку, - все коштом місцевого бюджету".

Іван Мандзюк - начальник ЦНАПу Вільховецької ОТГ розповів про паспортні послуги, які надає Вільховецький ЦНАП:

1. прийом документів на оформлення і видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм;

2. прийом документів на оформлення і видачу паспорта громадянина України  з безконтактним електронним носієм.

3. прийом документів на оформлення і видачу паспорта громадянина України  з безконтактним електронним носієм у разі:

• обміну паспорта громадянина України у зв’язку зі зміною інформації внесеної до паспорта;

• непридатності паспорта для подальшого використання;

• виявлення помилки в інформації внесеної до паспорта;

• отримання реєстраційного номера облікової картки платника податка з державного реєстру фізичних осіб - платників податків, або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням);

• закінчення дії паспорта, у зв’язку з втратою, або викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки);

• вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні  громадянином 25-ти, чи 45-річного віку.

Графік роботи  Вільховецького ЦНАПу

Понеділок

П'ятниця

Субота

8:20—16:20

8:20—20:00

8:20—16:20

8:20—15:00

Вся детальна інформація знаходиться на інформаційному стенді Вільховецького ЦНАПу.