Вітаємо зі святом працівників освіти!

Шановні освітяни, працівники дошкільних, шкільних та позашкільних закладів Вільховецької об’єднаної територіальної громади. Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Ви вчителі, вихователі – носії знань, люди просвіти. Ви вчите  наших дітей не тільки писати, читати, рахувати. Перед вами постало вище завдання – скоординувати їх у виборі професії, навчити розрізняти добре і погане, виховати в них Людину.

Ви розпоряджаєтеся найціннішим, що є у нашої громади – дітьми. На вас покладена велика відповідальність і я щиро вдячний, що ви щодня, з гідністю виправдовуєте свою місію.

Від імені адміністрації Вільховецької об’єднаної територіальної громади щиро бажаємо вам натхнення, благополуччя, і нехай Господь Бог благословить вас у вашому високому покликанні Вчителя!

Голова Вільховецької ОТГ              Михайло Цірик