Футбольне поле.

Дата: 11.06.2016 13:44

З ініціативи голови Вільховецької територіальної громади Цірика М. М. та депутатського корпусу виділити кошти для приведення сільського футбольного поля в належний стан: поставлено нову залізну огорожу, проведено обрізку дерев, поле засіяно газонною травою, старі дерев’яні лавиці замінено сучасними зручними стільцями жовто-блакитного кольору, що з’єднані в суцільну лавицю, поставлено трибуну для зручного перегляду матчу. Для комфорту гравців облаштовано сучасні просторі роздягальні та душові кабінки. Сільський стадіон стає більш схожий на парк відпочинку, де проводить свій вільний час молодь та інші жителі села.