Привітання Вільховецько сільського голови

Дата: 29.04.2016 10:17

Шановна громадо!

Щиро вітаю вас із радісним і величним святом Воскресіння Христового!

Великдень спонукає замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю та добротою, зміцнює кожного з нас духовно. У цей день молимося, щоб Боже благословення стало запорукою миру на нашій землі, духовного відродження України, здійснення найзаповітніших сподівань нашого народу!

Бажаю вам, дорогі друзі, щоб пасхальна радість переповнювала ваші серця та домівки, а благодать Воскресіння осяяла кожного, хто щиро й самовіддано любить свою Батьківщину, прагне злагоди для своєї рідної землі.

Міцного здоров’я, щастя, спокою, наснаги в праці, успіхів у реалізації всіх ваших добрих намірів і починань.

Христос Воскрес!

Сільський голова:                                                                                                                                           Цірик М.М