Отже децентралізації бути!

Сьогодні делегація на чолі з головою асоціації сіл та селищ Закарпатської області М. Лабою, в складі з яким були депутати селищних і сільських рад, ужгородські голови сільських селищних рад. Активісти навідалися для прийняття досвіду децентралізації та створення об’єднаних громад у своїх громадах. Зустріч була організована в конференц залі будинку громади, яку провів голова громади М. Цірик. Підчас зустрічі було поставлено багато запитань зокрема, з розвитку освіти, медицини, соціального захисту та інфраструктури громади. На всі ці запитання було дано вичерпну відповідь з позитивних моментів розвитку даних напрямків, мінусів практично в децентралізації немає. Гості оглянули об’єкти будівництва, ремонтних робіт та реконструкції на території громади. Отримали позитивний настрій та відправилися до себе з настроєм створення громад. Отже децентралізації бути!