Дата: 12.04.2016 09:39

Перша установча сесія Вільховецької сільської ради об'єднаної територіальної громади відбулася 2 листопада 2015 року де головою Вільховецької виборчої комісії було оголошено результати місцевих виборів що відбулися 25 жовтня 2015 року щодо обрання голови та депутатського корпусу Вільховецької сільської ради ОТГ. Головою Вільховецької сільської ради ОТГ за результатами голосування було затверджено Цірика Михайла Михайловича. За пропозицією голови на даній сесії таємним голосуванням було обрано секретаря ради. Було затверджено регламент, склад виконкому, склад постійно діючих комісій та інші важливі питання.