Голова громади

Цірик Михайло Михайлович

Автобіографія

Цірик Михайло Михайлович народився 02 березня 1971 року в родині робітників у с. Вільхівці Тячівського району Закарпатської області.

З 1978 по 1988 роки навчався у Вільховецькій середній школі. У грудні 1990 року зарахований слухачем підготовчого відділення Львівського державного університету ім.. Івана Франка. З 1991 по 1996 роки навчався у вищезгаданому університеті на юридичному факультеті. З 1998 по 2002 директор МПП «Меліта». З 2002 по 2005 роки заступник голови Тячівської районної державної адміністрації. З 2005 по 2010 роки директор МПП «Меліта». З 2010 по2013 роки заступник та перший заступник голови Тячівської районної державної адміністрації. З 2013 по 2014 роки помічник голови Закарпатської обласної державної адміністрації. Депутат районної ради V скликання. Депутат обласної ради IV та VI скликань. У 2005 році нагороджений орденом Верховної ради України.. З 2015 року обраний головою Вільховецької сільської ради об»єднаної територіальної громади.

Одружений. Дружина Цірик Віра Андріївна. Разом виховують дочку Меліту.

Контактний телефон: 067-312-05-05, е-mail:  Vilhivci1986@ukr.net