A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вільховецька громада
Закарпатська область, Тячівський район

Головний розпорядник коштів - Вільховецька сільська рада 04351618

Назва предмета 

закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Розмір бюджетного призначення Очікувана вартість предмета закупівлі,грн

ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45454000-4 «Реконструкція» (Реконструкція шкільного стадіону Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Добрянське Вільховецької сільської ради Закарпатської області)

Мета проєкту, забезпечити школярів необхідними умовами для нормального фізичного розвитку та занять футболом та надання місцевій громаді та дітям можливості та доступу до занять спортом, зокрема футболом на якісному покритті. Тому розпорядженням сільського голови було створено робочу групу, якою після аналізу стану стадіону в с.Добрянське на території громади було прийнято рішення провести його реконструкцію. Очікувана вартість предмета закупівлі становить:17 687 693 грн. з ПДВ. Технічне завдання розроблено у відповідності до виробничих потреб Замовника, з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293 та Робочого проекту «Реконструкція шкільного стадіону Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Добрянське Вільховецької сільської ради Закарпатської області», який пройшов архітектурно-будівельну експертизу та отримав позитивний експертний звіт. Очікувана вартість предмету закупівлі розрахована відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 на основі зведеного кошторисного розрахунку до робочого проекту, що пройшов державну архітектурно-будівельну експертизу та отримав позитивний експертний звіт філії у Закарпатській області Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація-центральна служба української державної будівельної експертизи» ДП «Укрдержбудекспертиза» від 05.07.2013 №293 17 687 693 17 687 693

ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії постачальником "останньої надії")

Відповідно до положень частини першої статті 64 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017р. №2019-VIII, Постачальник "останньої надії" надає послуги з постачання електричної енергії споживачам, зокрема, у разі (підпункт 4) необрання споживачем електропостачальника, зокрема після розірвання договору з попереднім електропостачальником. Відповідно до положень частини восьмої статті 64 вказаного Закону Постачальник "останньої надії" здійснює постачання з моменту припинення постачання електричної енергії попереднім електропостачальником. Договір постачання електричної енергії між постачальником "останньої надії" і споживачем вважається укладеним з початку фактичного постачання електричної енергії такому споживачу. Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" (надалі-Постачальник), що відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року №1023-рвиконує функції постачальника "останньої надії" і діє на підставі ліцензії на постачання електричної енергії споживачу, виданої постановою НКРЕКП від 06.112018 №1344 згідно п.6.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії повідомило Вільховецьку сільську раду Тячівського району Закарпатської області (код ЄДРПОУ04351618), про початок постачання електричної енргії 3 01.01.2021. Оператор системи Приватне Акціонерне товариство "Закарпаттяобленерго" (код ЄДРПОУ 00131529). Відповідно до даних оператора системи орієнтовані обсяги споживання електричної енергії Вільховецької сілської ради становлять по 2-класу 51 102 кВт/год. Відповідно, згідно підпункту другого частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник застосовує Переговорну процедуру закупівлі у звязку з відсутністю конкуренції з технічних причин та неможливістю укладення договору про закупівлю з іншим постачальником 237 074,24 грн 237 074,24 грн
«Придбання водної гірки (код ДК 021:2015 43320000-2 Будівельне обладнання, а саме: код ДК 021:2015 - 43325000-7 Обладнання для парків та ігрових майданчиків)»

Аквапарк – це вдало знайдене поєднання можливостей для відпочинку, розваги, спорту та оздоровлення. Зона аквапарку представляє собою ігрові басейни неправильної геометричної форми, які оснащують різного виду водними атракціонами.Основний розважальний ефект водних атракціонів полягає в сприятливому фізіологічному й емоційному впливі води на людину в поєднанні з його активною поведінкою у водному середовищі.

Тендерна документація розроблена на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року, викладеного у новій редакції згідно з Законом від 19.09.2019 № 114-IX (далі – Закон). Терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі.

1 300 000 грн з ПДВ

 

1 300 000 грн з ПДВ
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45210000-2 «Будівництво будівель» ("Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у Вільхівчиківській ЗОШ І-ІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області")

Мультифункціональний спортивний майданчик буде доступний кожному, тут будуть проводитися заняття фізичною культурою, фізкультурно-оздоровчі заходи, навчально-тренувальні заняття, змагання, заняття спортивних секцій, що дасть можливість розв'язати проблеми негативних явищ серед підлітків, пошуку обдарованих дітей, формування в них здорового способу життя, організацію їх змістовного відпочинку та дозвілля, надання їм підтримки розвитку здібностей, загартування організму, профілактики захворювань та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді

Фінансування вищезазначених Робіт планується здійснити Замовником . Авансування (попередня оплата) робіт за предметом закупівлі може передбачатися та складати 30%; Розрахунки за виконані роботи проводяться на підставі документів про обсяги виконаних робіт та їх вартість, якими є примірні форми № КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт» та №КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати». Оплату виконаних робіт замовник проводить по мірі надходження з бюджету коштів на оплату видатків для виконання будівельних робіт. 

 

2 866 429,2 грн з ПДВ

 
«Обладнання для плавальних басейнів (код ДК 021:2015 - 43320000-2- Будівельне обладнання, а саме: код ДК 021:2015 - 43324100-1 Обладнання для плавальних басейнів)»

В умовах змін, коли наша держава реформується, як в економічному так і в адміністративно-територіальному секторах – ми можемо стати свідками оновлення спортивної інфраструктури в країні. Новий адміністративно-територіальний устрій України, який передбачає створення Об'єднаних територіальних громад (ОТГ), націлений на перерозподіл фінансування від централізованого до, як би мовити, більш локального.В даний час в багатьох містах і населених пунктах нашої країни будують купальні-плавальні басейни. Такі басейни використовуються як для навчальних цілей, так і для масового купання. Також цей вид спортивно-масових споруд має велике оздоровче значення.

 

2 500 000 грн з ПДВ

 

2 500 000 грн з ПДВ
ДК 021:2015: 65310000-9 "Розподіл електричної енергії» (послуги розподілу електричної енергії для потреб адміністративних будівель та вуличного освітлення населених пунктів Вільховецької сільської ради Тячівського району) Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» розподіл електричної енергії – це діяльність із транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії. Послуги з розподілу електричної енергії надають оператори систем розподілу (суб’єкти природних монополій) за тарифами, які встановлюють НКРЕКП. Відповідно до постанови НКРЕКП від 13.11.2018 №1415 «Про видачу ліцензії з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом» ПрАТ "Закарпаттяобленерго» отримало ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності, а саме на території Закарпатської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває у власності ПрАТ " Закарпаттяобленерго», та електричних мереж інших власників, які приєднані до мереж ліцензіата ( з якими укладені відповідні договори згідно з законодавством). ПрАТ " Закарпаттяобленерго» входить до ліцензійного реєстру Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що оприлюдненого на офіційному сайті НКРЕКП http://www.nerc.gov.ua, а також до реєстру суб’єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сфері енергетики станом , що оприлюдненого на офіційному сайті НКРЕКП http://www.nerc.gov.ua. Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, зокрема у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Таким чином, враховуючи зазначене, послуги з розподілу електричної енергії на території Закарпатської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії можуть бути надані лише ПрАТ " Закарпаттяобленерго». 625 923,98 грн з ПДВ 625 923,98 грн з ПДВ
       
       
       

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь